Lutke Lazy towna

• ZIGGY

Ziggy je najmlajši meščan. Ponavadi je oblečen v superheroja z ogrinjalom. Zelo rad je sladkarije še posebej pa lizike. Mislim,da je diabetik vendar nisem prepričan če so lutke lahko diabetiki.

Rezultat iskanja slik za lazy town ziggy

slika 7

• TRIXIE

Trixie obožuje potegavščine in se velikokrat znajde v težavah. Rada se igra z drugimi vendar se iz njih norčuje z sarkastični šalami. Trixie kliče Stephani “Pinky”. Zelo rada riše brke na posterje predsednika.

Rezultat iskanja slik za lazy town trixie

slika 8

• PIXEL

PIxel je največji “gamer” v Lenem mestu. Je temnopolt in ima ASPD (Anti-social personality disorder). Je izumitelj in je nor na računalnike. Zaljubljen je v Stephanie. Njegova hiša je pogosto zbiralna točka saj je zelo prostorna in ima televizijo.

Rezultat iskanja slik za lazy town pixel

slika 9

• MAYOR MILFORD MEANSWELL

MIlford je Stephanin stric, ki jo je povabil naj živi pri njih. Je predsednik lenega mesta v čemer ni prav dober vendar poskuša. Je zelo zatreskan v Miss Busybody. ima zelo znano frazo “Oh, my!”, ki jo izgovori vsakič ko je kaj narobe.

Rezultat iskanja slik za lazy town milford meanswell

slika 10

• MISS BUSYBODY

Miss Busybody je (nepriznano) skrbnica otrok in jih poskuša nadzirati. Je na tirih z modernimi trendi in je vedno oblečena s stilom. Zelo rada govori po telefonu ( nihče ne ve s kom) in je med pogovori totalno ignorira vse ostalo.

Rezultat iskanja slik za lazy town miss busybody

slika 11